Gönderen Konu: Hayırlı Bayramlar  (Okunma sayısı 143 defa)

Şaban Kurt

• Özel Üyeler
  • Üyee
  • Meslek: Kamu
  • Yer: Diyarbakır
Hayırlı Bayramlar
« : 01 Ağustos 2020, 20:11:39 »
Herkesin Kurban Bayramı Mübarek olsun Allah sevdiklerinizle beraber nice bayramları görmeyi erdirmeyi nasip etsin benden sizlere bir bayram şekeri olsun taze iş saygılar  :)

Çelik O1 K460
Toplam boy 26 cm
Kalınlık 4 mm
Kabza kök ceviz pirinç balçak ve liner

Gendarmerie Special Operation...

mustafa09

• Özel Üyeler
  • Üyee
  • Meslek: özel sektör -işçi
  • Yer: denizli
Ynt: Hayırlı Bayramlar
« Yanıtla #1 : 02 Ağustos 2020, 00:09:10 »
hayırlı bayramlar ustam. amin cümlemize inşaallah.
bıçak muhteşem olmuş, çok çok güzel, ellerinize sağlık.
.....tarih yazmak korkaklara göre bir iş değildir.....

ali oral

• Üye
  • *
  • Meslek: kamu çalışanı
  • Yer: kocaeli
« Yanıtla #2 : 03 Ağustos 2020, 21:15:20 »
Elinize sağlık, bıçagınız güzel görünüyor.

dela

• Özel Üyeler
  • Üyee
  • Mehmet UYSAL
  • Meslek: Boş gezenin boş kalfası
  • Yer: Eskişehir
« Yanıtla #3 : 03 Ağustos 2020, 22:59:26 »
Şaban Ustam eline sağlık.
Senin bıçaklarında temiz işçiliğe o kadar alışmışım ki.
Bu bıçakta, sanki kabza çalışmasına ara vermiş de devam edecekmiş
gibi bir izlenim oluştu.
Nedense...  ::)

Şaban Kurt

• Özel Üyeler
  • Üyee
« Yanıtla #4 : 03 Ağustos 2020, 23:35:31 »
hayırlı bayramlar ustam. amin cümlemize inşaallah.
bıçak muhteşem olmuş, çok çok güzel, ellerinize sağlık.
Elinize sağlık, bıçagınız güzel görünüyor.
Şaban Ustam eline sağlık.
Senin bıçaklarında temiz işçiliğe o kadar alışmışım ki.
Bu bıçakta, sanki kabza çalışmasına ara vermiş de devam edecekmiş
gibi bir izlenim oluştu.
Nedense...  ::)
Çok teşekkür ederim sağolun Mehmet ustam alışılmış  bıçaklar yolda inşallah :)  Farklı kabza  formları göze ters mi geliyor acaba alışılmışın dışında aslında çok bir fark yok işçilik aynı işçilik
« Son Düzenleme: 03 Ağustos 2020, 23:37:14 Gönderen: Şaban Kurt »

orkunaydin350

• Özel Üyeler
  • Üyee
  • Orkun AYDIN - 36
    • Photoworks by Orkun AYDIN
  • Meslek: Bilişim
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #5 : 04 Ağustos 2020, 08:49:19 »
Geçmiş bayramın mübarek olsun ustam. Bu tarz mini formdaki bowie'leri çok beğeniyorum. Fighter yada hunter diyorlar ismine. Çok sevimli ve kullanışlı görünüyor. Seninki de güzel olmuş, eline sağlık. Kabza desenleri nefis. Kabzanın şekillendirilmesi noktasında Mehmet hocama katılıyorum. :) Biraz kaba görünüyor ve hala malzeme var. Sanki zımparayla toparlanabilir gibi görünüyor sahibi sevip memnunsa söyleyecek söz yok.
----------------------------

instagram/orkunaydin350 - facebook/orkunaydin350 - youtube/orkunaydin350 - flickr/orkunaydin350

Şaban Kurt

• Özel Üyeler
  • Üyee
Ynt: Hayırlı Bayraml
« Yanıtla #6 : 06 Ağustos 2020, 16:12:03 »
Geçmiş bayramın mübarek olsun ustam. Bu tarz mini formdaki bowie'leri çok beğeniyorum. Fighter yada hunter diyorlar ismine. Çok sevimli ve kullanışlı görünüyor. Seninki de güzel olmuş, eline sağlık. Kabza desenleri nefis. Kabzanın şekillendirilmesi noktasında Mehmet hocama katılıyorum. :) Biraz kaba görünüyor ve hala malzeme var. Sanki zımparayla toparlanabilir gibi görünüyor sahibi sevip memnunsa söyleyecek söz yok.

Sağolun Orkun ustam teşekkürler :) köşeli olması mı kabalığı gösteriyor yoksa kabzanın arka kısmı mı elde rahatsız etmiyor beğendiler sorun olmadı kabza aslında

veysel açarı

• Özel Üyeler
  • Üyee
  • Meslek: Paramedic
  • Yer: Manisa akhisar
« Yanıtla #7 : 07 Ağustos 2020, 00:06:28 »
eline saglık ustam

orkunaydin350

• Özel Üyeler
  • Üyee
  • Orkun AYDIN - 36
    • Photoworks by Orkun AYDIN
  • Meslek: Bilişim
  • Yer: Bursa
Ynt: Hayırlı Bayraml
« Yanıtla #8 : 07 Ağustos 2020, 17:00:16 »

Sağolun Orkun ustam teşekkürler :) köşeli olması mı kabalığı gösteriyor yoksa kabzanın arka kısmı mı elde rahatsız etmiyor beğendiler sorun olmadı kabza aslında

Sahibi sevdiyse sorun yok tabi, bize birşey söylemek düşmez o saatten sonra. Ama göz alışkanlığı mıdır bilemiyorum, bu "Fighter" yada "Hunter" hep kibar formda yapılırya, galiba ondan kaba geldi seninkinin kabzası. Mesela aşağıya ecnebilerden birkaç örnek bırakayım. Bu arada "Breda" isimli ustayı çok başarılı buluyorum.

https://www.bladeforums.com/threads/ben-breda-js-forged-koa-hunter.1595092/

----------------------------

instagram/orkunaydin350 - facebook/orkunaydin350 - youtube/orkunaydin350 - flickr/orkunaydin350

Şaban Kurt

• Özel Üyeler
  • Üyee
« Yanıtla #9 : 07 Ağustos 2020, 20:53:47 »
eline saglık ustam
Sağol abi teşekkür ederim

Sahibi sevdiyse sorun yok tabi, bize birşey söylemek düşmez o saatten sonra. Ama göz alışkanlığı mıdır bilemiyorum, bu "Fighter" yada "Hunter" hep kibar formda yapılırya, galiba ondan kaba geldi seninkinin kabzası. Mesela aşağıya ecnebilerden birkaç örnek bırakayım. Bu arada "Breda" isimli ustayı çok başarılı buluyorum.

https://www.bladeforums.com/threads/ben-breda-js-forged-koa-hunter.1595092/

Standart yuvarlak kabzalar benim hoşuma gitmiyor sanki bıçakta ruh yokmuş gibi hissediyorum Orkun ustam yeniliklere degişiklere açık olmak gerek bana göre evet beğendiler sorun olmadı