Gönderen Konu: Kendi yaptığımız bıçaklardan hangilerini aktif kullanıyoruz?  (Okunma sayısı 136 defa)

dela

• Özel Üyeler
  • Üyee
  • Mehmet UYSAL
  • Meslek: Boş gezenin boş kalfası
  • Yer: Eskişehir
Ustalar kendi yaptıkları bıçakların hangilerini kullanıyor?
Benimkiler bunlar.

HüseyiN.TufekCi

• Özel Üyeler
  • Üyee
  • hüseyin
  • Meslek: Elektrik
  • Yer: Bursa
Eğe çeliğinden ve ck75, ten yapılma pukko.1060 tan yaptığım  baltamsi şey 😄 şeref acar kardeşimin yaptığı etkinlikten çıkan kirdashi
Beni ancak bir ÂMÂ gördü, göremeden anladı neler hissettiğimi.Dert size zeval olmaz. Bana ancak dilsiz anlattı dili olanın dile getiremediklerini.Teşbihte kusur olmaz.

Şaban Kurt

• Özel Üyeler
  • Üyee
  • Meslek: Kamu
  • Yer: Diyarbakır
Kendi yaptığım bir bıçak hala kendime nasip olmadı desem abes olur mu acaba  O:-) :)
Gendarmerie Special Operation...

HüseyiN.TufekCi

• Özel Üyeler
  • Üyee
  • hüseyin
  • Meslek: Elektrik
Kendi yaptığım bir bıçak hala kendime nasip olmadı desem abes olur mu acaba  O:-) :)
doğrudur ben bunları Zor kurtardım,😄
Beni ancak bir ÂMÂ gördü, göremeden anladı neler hissettiğimi.Dert size zeval olmaz. Bana ancak dilsiz anlattı dili olanın dile getiremediklerini.Teşbihte kusur olmaz.

dela

• Özel Üyeler
  • Üyee
  • Mehmet UYSAL
  • Meslek: Boş gezenin boş kalfası
  • Yer: Eskişehir

Mora falan kullanıyorum deme de... :D :D

Şaban Kurt

• Özel Üyeler
  • Üyee
  • Meslek: Kamu
  • Yer: Diyarbakır

Mora falan kullanıyorum deme de... :D :D
Yok ustam hiç elime bile almadım kendi yaptıklarımı test ettim sadece bir ay elimde durdular sonrası hüsran  onları kullandım sayıyorum işte  :)
Gendarmerie Special Operation...

orkunaydin350

• Özel Üyeler
  • Üyee
  • Orkun AYDIN - 36
    • Photoworks by Orkun AYDIN
  • Meslek: Bilişim
Ben sadece mutfaktakileri kullanıyorum. Şu anda kamptayım, ormanda bile bushcraft bıçak kullanamadım. Sadece yiyecek hazırlamak için mutfak bıçağı kullanıyorum. Küçüklüğümden hatırlarım, 90'larda erkeklerin belinde çakı yada bıçak kılıfı olurdu. Şu an şehir merkezinde öyle dolaşamadığım için hep o döneme özenirim.
----------------------------

instagram/orkunaydin350 - facebook/orkunaydin350 - youtube/orkunaydin350 - flickr/orkunaydin350