Gönderen Konu: EDC-EveryDayCarry Ekipmanlarınız Neler?  (Okunma sayısı 242 defa)

kadirgumussoy

• Üye
  • *
  • Meslek: Mağaza Yöneticisi
  • Yer: Manisa
EDC-EveryDayCarry Ekipmanlarınız Neler?
« : 28 Mart 2020, 13:00:27 »
Merhaba;

Artık bir kültür olarak anılan EDC,aslında hergün üzerimizde-çantamızda, bir şekilde yanımda taşıdığımız ve hayatımızı kolaylaştıran ekipmanlar.Sizlerin olmazsa olmazım dediğiniz ekipmanlarınız neler?

İlk olarak ben başlayayım ;

Telefon; Xiaomi Mi A3 -4000mah pil kapasitesi ve amoled ekranıyla 2günü bulan pil performansı

Saat; Watch Active2 44mm günlük bildirim takibi ve spor takibi için

Powerbank: Samsung'un hızlı kablolu-kablosuz sarj destekleyen modeli

Kalem; Aliexpressten aldığım yedek kartuşları olan ucunda cam kırmak için sivir kenarı bulunan bir kalem.

Anahtarlık; Anatahtar şıngırtısından hiç haz etmediğimden böyle bir organizer kullanıyorum.

Multitool; Decathlondan aldığım kitin içinden çıkan birçok işe yarayan bir gereç

Airpods2-Kablosuz Şarj; Günlük kullanımda çağrı alırken  ve müzik dinlerken kullanmaktan çok büyük zevk aldığım kulaklık

Victorinox Camper modeli çakım, yine günlük hayatta birçok işimi görmeme yardımcı oluyor.

Aslında çantamda taşıdığım birçok ekipmanın daha var onlarıda zamanla paylaşırım.

EDC paylaşımlarınızı bekliyorum konuyu canlandıralım,kimler neler taşıyor yanında görelim.

İyi forumlar