Gönderen Konu: Kohlswa Sweden Örs  (Okunma sayısı 153 defa)

Şaban Kurt

• Üyee
  • **
  • Meslek: Kamu
  • Yer: Diyarbakır
Kohlswa Sweden Örs
« : 12 Haziran 2019, 13:27:30 »
Merhabalar uzun süre örs aradım fakat bu örs piyasası neden böyle hala anlam verebilmiş değilim örs kilosu düşük yüzey kötü olduğu halde çok paralar istiyorlar kilosu yüksek olanda taşıması eziyet içime sinmiyor fiyat pahallı ama ederi temizlikte değil ya yorgun yada bakım gerekli ama sonunda parasını hakeden temiz kullanılmış bir örs denk geldi ve içime sindi video mevcut fakat yükleyemedim sesi yerinde gayet temiz kullanılmış.

« Son Düzenleme: 12 Haziran 2019, 13:30:44 Gönderen: Şaban Kurt »
Gendarmerie Special Operation...

dela

• Üyee
  • **
  • Mehmet UYSAL
  • Meslek: Öğretmen
  • Yer: Eskişehir
Ynt: Kohlswa Sweden Örs
« Yanıtla #1 : 12 Haziran 2019, 19:57:18 »
Hayırlı olsun. Güle güle kullan.
Her aydınlığı yangın sanıp koşan zavallı insanlarım: karanlığa o kadar alışmışsınız ki yıldızlar bile rahatsız ediyor sizi! Düşüncenin kuduz köpek gibi kovalandığı bu ülkede, düşünce adamı nasıl çıkar?
Cemil Meriç-Mağaradakiler

Şaban Kurt

• Üyee
  • **
« Yanıtla #2 : 12 Haziran 2019, 20:03:27 »
Hayırlı olsun. Güle güle kullan.

Sağolun hocam teşekkürler daha iyileri sizin olsun.

özdemir murat

• Üyee
  • **
« Yanıtla #3 : 12 Haziran 2019, 21:19:28 »
Hayırlı olsun. pek anlamam ama, gördüğüm diğer ikinci ellere göre gayet temiz duruyor. Sıfır gibi Güle güle çınlat. 🤗

fatihbyfatih

• Üyee
  • **
  • Meslek: Öğretmen
  • Yer: Samsun
« Yanıtla #4 : 12 Haziran 2019, 23:28:16 »
Hayırlı olsun hocam. Tespitlerinizi aynen yaşamış biri olarak sonuna kadar katılıyorum.
Keyifli kullanımlar dilerim :)

Soytürk Dönmez

• Özel Üyeler
  • Üyee
  • Meslek: Dövme Bıçak
  • Yer: İstanbul-Büyükçekmece
« Yanıtla #5 : 13 Haziran 2019, 00:33:19 »

Hayırlı olsun, güle güle kullanın, gayet kaliteli bir örsünüz olmuş tebrik ederim  :2up Hele bilya testini geçmişse bence paha biçilemez bir örs sahibisiniz  ;)  Öesler Allah'a şükür forumuz sayesinde değeri bindi, bundan 5-6 yıl önce kimse dönüp yüzüne bakmıyordu, şimdi çok şükür hak ettiği değeri buldu. İnanın pahalı değil fiyatları, tabii söylediğim kendini kanıtlamış markalar için geçerli.

Şaban Kurt

• Üyee
  • **
« Yanıtla #6 : 13 Haziran 2019, 00:44:02 »
Hayırlı olsun. pek anlamam ama, gördüğüm diğer ikinci ellere göre gayet temiz duruyor. Sıfır gibi Güle güle çınlat. 🤗
Teşekkürler abi daha iyileri senin olsun.
Hayırlı olsun hocam. Tespitlerinizi aynen yaşamış biri olarak sonuna kadar katılıyorum.
Keyifli kullanımlar dilerim :)
Sağolun çok teşekkürler hocam 🙂

Hayırlı olsun, güle güle kullanın, gayet kaliteli bir örsünüz olmuş tebrik ederim  :2up Hele bilya testini geçmişse bence paha biçilemez bir örs sahibisiniz  ;)  Öesler Allah'a şükür forumuz sayesinde değeri bindi, bundan 5-6 yıl önce kimse dönüp yüzüne bakmıyordu, şimdi çok şükür hak ettiği değeri buldu. İnanın pahalı değil fiyatları, tabii söylediğim kendini kanıtlamış markalar için geçerli.
Teşekkür ederim ustam çok aradım sonunda buldum aradığımı elbette para etsin değerlensin fakat çok yorgun örslere çok faiş fiyatlar çekiyorlar sitemim ona aslında hakedene elbette karşılığı verilir çekiçlemeye göre aynı seviyeye kalkıyor %90 diyebilirim tabi bilya testi daha iyi sonuç verir elime geçsin sonucu paylaşırım.

Levo

• Üye
  • *
  • Meslek: Perakende
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #7 : 14 Haziran 2019, 23:56:20 »
Çok güzel bir örs, iyi günlerde kullanın. Ama örsler gerçekten çok pahalı

Şaban Kurt

• Üyee
  • **