Bıçak Sanatı - Forum

FORUM KURALLARI

deserteagle

  • Eylem Cengiz, 45
  • *****
  • 9430
  • Meslek: elektronik ve hab. müh.
  • Yer: İstanbul, Kırklareli
FORUM KURALLARI
« : 11 Haziran 2011, 12:29:31 »
FORUM KURALLARI

1 - Üyeler, mesajlarıyla birlikte görülecek şekilde isim (ad soyad) bilgisini profil bilgilerine girmelidir.

2 - Paylaşımlarımızdaki amacımız bu sanat ile ilgili bilgi paylaşmaktır. Sanatsal yada teknik bir kıymeti olmayıp da salt saldırı yada savunma amacıyla kullanılacak bıçak dışı ürünler forumun paylaşım hedefi dışındadır.

3 - Forumda Türkiye Cumhuriyeti'ni meydana getiren temel ilkelere saygı esastır. Bu ilkeler ile çelişen örneğin bölücü, ırkçı, cumhuriyet karşıtı propagandalar yapılamaz.

4 - Üyelere ya da diğer kişilere, inançlara, politik görüşlere saldırı içeren, politik yada dini propaganda içeren, tiksindirici, rencide edici olan, aramızdaki saygı ve samimiyet derecesini aşacak şekilde küfür ve müstehcenlik içeren iletiler, fotoğraflar vs. görsel, işitsel içerik gönderilmemelidir.

    Ölü yada yaralı hayvan görüntüleri, avlanma ve ateşli silahlar ile ilgili görüntüler paylaşılamaz.

    İnsanlara ait yaralanma görüntüleri ancak link halinde ve "Güvenlik" başlığı altında yayınlanabilir, asla doğrudan açılır halde görüntülenecek biçimde paylaşılamaz.

5 - Yazılan şeyler forumu ilgilendiriyor olmalıdır. Eger foruma bir şey bir kez yazılmışsa bunun forumu ilgilendirdiği varsayılabilir. Özel iletilerinizi yanlışlıkla foruma atmamaya dikkat ediniz.

6 - Kurallara uymadığından dolayı yasaklanmış ya da atılmış bir üye yeniden üye olamaz.

7 - Foruma yüklenen yada harici bir kaynaktan gösterilen resimlerin boyutu çok gerekliyse en fazla 800x600 boyutunda olabilir. Bunun dışında 640x480 boyutunun üzerine çıkılmamaya gayret edilmelidir.

8 - Forum içinden ya da forum dışından her hangi bir formatta alıntı yapılırken kaynak gösterilmelidir. Başkasının eserini kimse kendine maledemez.

9 - Forumda herkesin imlasının - moderatörler de dahil - dosdoğru olması beklenmez. Ancak mesajlar kasti yada aşırı özensizlikten dolayı çok kuraldışı bir şekilde kaleme alınmamalıdır. Hepimiz insanız ama düzgün yazmaya çalışmak başkasından önce kendimize olan saygının gereğidir.
Barika-i hakikat müsademe-i efkardan doğar
Namık Kemal
Instagram'da ben

deserteagle

  • Eylem Cengiz, 45
  • *****
  • 9430
  • Meslek: elektronik ve hab. müh.
  • Yer: İstanbul, Kırklareli
Ynt: FORUM KURALLARI
« Yanıtla #1 : 20 Haziran 2011, 23:27:41 »
Forumun işleyişinde bir değişiklik yaptık:

Bundan sonra göndermiş olduğunuz mesajlar yalnızca kısıtlı bir süre için düzenlenebilir olacaktır. Süre şu an için 35 dakikadır.
Barika-i hakikat müsademe-i efkardan doğar
Namık Kemal
Instagram'da ben