Gönderen Konu: Tam yüz maske önerisi  (Okunma sayısı 354 defa)

coktar

• Üyee
  • **
  • Meslek: Yönetici
  • Yer: İstanbul
Tam yüz maske önerisi
« : 21 Mayıs 2018, 13:12:02 »
Merhabalar.

Aradığım içerikte konuları okumaya çalıştım ama herhalde tam aradığım cevabı bulamadım. Yarım yüz 3M bir maskem var ama iki ayrı tip gözlükle denedim hem görüş kötü hem buhar oluyor. Özetle aradığım şey tek bir tam yüz maske ile hem ahşap hem de metal tozundan soluma ve göz anlamında korunmak. Kullandığınız ve memnun olduğunuz bu amaca yönelik ürün isim, resim, kod, vs paylaşabilirseniz çok sevinirim.

Teşekkür ederim.
instagram: @hevesadami

mehmet_

• Özel Üyeler
  • Üyee
  • Meslek: Meraklı
  • Yer: Ankara
Ynt: Tam yüz maske önerisi
« Yanıtla #1 : 21 Mayıs 2018, 13:19:06 »
Ben de birçok gözlük denedim ve maalesef buğu sorununu aşamadım. Tam yüz maskesi de dışarıdan hava tahliyesine bağlı olmadıkça aynı sorunu yaşatır diye endişe ediyorum. Üstelik tam yüz maskeleri de hayli pahalı. Alıp deneyip memnun kalmazsak geri dönüşü yok :)
Yarım yüz maskesi ve tam yüz siperliği kullanıyorum. Yüzünüzü tümden koruyor ve buğu sorunu olmuyor. Ama kirlendikçe görüş kalitesi düşüyor. Sık temizlemek gerekli.

Siperliğin polikarbonat ön paneli ayrıca satılıyor ve kullanılmaz duruma geldiğinde değiştirilebiliyor.

vural

• Özel Üyeler
  • Üyee
  • Meslek: cam filmi
  • Yer: istanbul
Ynt: Tam yüz maske önerisi
« Yanıtla #2 : 08 Eylül 2018, 12:15:07 »
Merhabalar.

Aradığım içerikte konuları okumaya çalıştım ama herhalde tam aradığım cevabı bulamadım. Yarım yüz 3M bir maskem var ama iki ayrı tip gözlükle denedim hem görüş kötü hem buhar oluyor. Özetle aradığım şey tek bir tam yüz maske ile hem ahşap hem de metal tozundan soluma ve göz anlamında korunmak. Kullandığınız ve memnun olduğunuz bu amaca yönelik ürün isim, resim, kod, vs paylaşabilirseniz çok sevinirim.

Teşekkür ederim.

Gözlük buğu yapıyorsa hava kanallarını İnce matkap ucuyla arttırmak çözüm olabilir ter bugarlasinca gözlük buğu yapar.buda kişiye göre değişir.ben aşırı terledlgim için hiçbirini kullanamıyorum.