Bıçak Sanatı - Forum

ÇAKI - CRKT

CRKTürkiye

• *
  • 20
  • Meslek: Bıçak İthalatı
  • Yer: İstanbul, TURKEY
ÇAKI - CRKT
« : 01 Nisan 2015, 15:55:33 »
Merhaba arkadaşlar, CRKT Marka çakı almak istemezmiydiniz ?
Evet bu artık mümkün çünkü CRKT' yi Türkiye' ye getirdik. CRKT' nin genel çizgisi spor çakı, iş çakısı ve profesyonel çakı olarak geniş bir çeşitlilik sunuyor. Özel tasarımlar ve müthiş kalite ile ''Güven Elinde !. . '' Tüm ürünlerimiz orjinal, faturalı ve 2 yıl distribütör garantisi kapsamındadır. Ürün çeşitlerimizi incelemek ve satın almak için linke tıklamanız yeterli.

Web mağazası: www.crkt.com.tr

Serkan KUŞÇU

• *
  • 640
  • Meslek: Metalurji ve Malzeme Mühendisi
  • Yer: Ankara
Ynt: ÇAKI - CRKT
« Yanıtla #1 : 01 Nisan 2015, 16:10:32 »
Evet bu artık mümkün çünkü CRKT' yi Türkiye' ye getirdik. CRKT' nin genel çizgisi spor çakı, iş çakısı ve profesyonel çakı olarak geniş bir çeşitlilik sunuyor. Özel tasarımlar ve müthiş kalite ile ''Güven Elinde !. . '' Tüm ürünlerimiz orjinal, faturalı ve 2 yıl distribütör garantisi kapsamındadır. Ürün çeşitlerimizi incelemek ve satın almak için linke tıklamanız yeterli.

Merhaba hoş geldiniz.
Mümkünse tanıtım öncesi MERHABA bölümünde kendinizi bir tanıtın, direkt reklam şeklinde ileti ile foruma girmeniz hoş karşılanan bir durum değildir.
Cehalet ne güzel şey, Her şeyi biliyorsun ;)

mustafa çınar

• 507
« Yanıtla #2 : 01 Nisan 2015, 16:11:16 »
   merhabalar. kendinizi "merhaba" bölümünde tanıtırsanız daha samimi bir ortam olur.

uzun süre kiss 5500 kullandım geçen sene kaybettim maalesef. sitenizden baktım tasarımı değişmiş biraz. birde crkt nin kendi sitesinde 40 dolar, sizin fiyatınız 50 lira civarında. bu nasıl mümkün bilgi verir misiniz ??

CRKTürkiye

• *
  • 20
« Yanıtla #3 : 01 Nisan 2015, 16:25:11 »
Arkadaşlar çok haklısınız kusura bakmayınız lütfen. İlginizden dolayı çok teşekkür ediyorum. Mustafa bey evet tasarımı biraz değişti daha hoş ve şık bir görüntüye sahiptir. Biz firma olarak karşı taraftan çok fazla ürün alımı yaptığımız için fiyatı uyguna geliyor. Bizde sizlere hem tanıtım amaçlı hem de kaliteyi uygun fiyatlara sunmak amaçlı az kar çok sürüm mantığı ile çalışan bir firmayız fiyatının uygun olamsının sebebi bu efendim.

CihadKılınç

• 206
  • Meslek: İtfaiyeci
  • Yer: İstanbul / Çekmeköy
« Yanıtla #4 : 01 Nisan 2015, 16:35:27 »
 Bu ürün yok sanırım ?

Alet işler, el övünür.

CRKTürkiye

• *
  • 20
« Yanıtla #5 : 01 Nisan 2015, 16:40:15 »
Bu ürün yok sanırım ?

Malesef Cihad Bey şu an ürün stoklarımızda bulunmamaktadır.

CihadKılınç

• 206
  • Meslek: İtfaiyeci
  • Yer: İstanbul / Çekmeköy
« Yanıtla #6 : 01 Nisan 2015, 16:42:36 »
Oysa ilk görüşte kalbimi fethetmeyi başarmıştı.  :-\
Alet işler, el övünür.

CRKTürkiye

• *
  • 20
« Yanıtla #7 : 01 Nisan 2015, 16:44:42 »
Stoklarımızda mevcuttur demeyi çok isterdim. 4-5 ay sürer net olmamakla beraber.

ecorotti

• 2744
  • Deniz - Yaş 38
« Yanıtla #8 : 01 Nisan 2015, 16:45:13 »
Çin üretimi bıçakları CRKT gibi lanse etmeniz hoş değil.
Yok toplu alım yapıyorlarmış.
Böyle bir forumda size yer yok!

Arkadaşlar aşağıdaki konuda tartışmışlar.
http://www.tabancatufek.com/forum2/showthread.php?tid=3993&page=20

Okinawian

CRKTürkiye

• *
  • 20
« Yanıtla #9 : 01 Nisan 2015, 16:50:08 »
Tüm CRKT ürünleri Çin v Taiwan menşeilidir. Kimin ne dediği bizim için önemli değildir. Bizim ne olduğumuz kim olduğumuz bellidir. Ürünlerimizi kullananlar varsa içinizde memnuniyetini bildirmelerini rica ediyorum. En ufak bir sorunda biz her zaman ürünümüzün akasında ve kullanıcımızın yanında oluyoruz. Her türlü görüşe açığız. Teşekkürler..

CRKTürkiye

• *
  • 20
« Yanıtla #10 : 01 Nisan 2015, 16:52:44 »
Evet biz markamızı patentletmeden önce efe av ticaret diye bir firma ithalatını yapıyormuş. Kendilerini uyardık Efe av ticaret firmasının bu forumda paylaşımından sonra kendisini uyardığımda bize gönderdiği özür mesajını ekleyebilirim teşşekkürler.

Osman Kurt

• 6271
  • Yer: İstanbul / Gaziosmanpaşa
« Yanıtla #11 : 01 Nisan 2015, 16:53:11 »
Ooo kimleri görüyorum çinmalı çakıların Türkiye ayağı
Arkadaşlar abiler ürünler orijinal değildir konuda reklam yapan firma TSE'de isimleri tescil ettirip satış yapıyor para kaptırmamanızı tavsiye ederim.
Bizim silahımız bilgidir, ve mermiler ise sözlerimiz. Lakin kurşun geçirmezmiş, sizin beyinleriniz.
İstanbul / Gaziosmanpaşa
Bütün ümidim gençliktedir.
Mustafa Kemal ATATÜRK
Instagram : osku1093

CRKTürkiye

• *
  • 20
« Yanıtla #12 : 01 Nisan 2015, 16:56:13 »
Lütfen herkes haddini bilsin kimse firmamız hakkında yanlış söylemlerde bulunamaz osman bey siz bizim ürünümüzü kullandınız mı ? Veya ürün aldınız da bir şikayetiniz oldu da yardımcı mı olunmadı nedir ?

ecorotti

• 2744
  • Deniz - Yaş 38
« Yanıtla #13 : 01 Nisan 2015, 16:56:43 »
Tüm CRKT ürünleri Çin v Taiwan menşeilidir. Kimin ne dediği bizim için önemli değildir. Bizim ne olduğumuz kim olduğumuz bellidir. Ürünlerimizi kullananlar varsa içinizde memnuniyetini bildirmelerini rica ediyorum. En ufak bir sorunda biz her zaman ürünümüzün akasında ve kullanıcımızın yanında oluyoruz. Her türlü görüşe açığız. Teşekkürler..

Ya arkadaş sen orijinal crkt satıyorum diyorsun crkt nin sitesinde olmayan ürünleri satıyorsun bu nasıl iş? Hala gelmiş ahkam kesiyorsun. EDEP YA HU!
Okinawian

CRKTürkiye

• *
  • 20
« Yanıtla #14 : 01 Nisan 2015, 16:59:41 »
Ürünlerimiz orijinal zaten amerikan firması tüm ürünlerini web sitesinde paylaşmaz bunu bilin lütfen.

Serkan KUŞÇU

• *
  • 640
  • Meslek: Metalurji ve Malzeme Mühendisi
« Yanıtla #15 : 01 Nisan 2015, 17:05:11 »
Lütfen herkes haddini bilsin kimse firmamız hakkında yanlış söylemlerde bulunamaz osman bey siz bizim ürünümüzü kullandınız mı ? Veya ürün aldınız da bir şikayetiniz oldu da yardımcı mı olunmadı nedir ?

Bu forumda ki çoğu kullanıcı eline bir çakı aldığı zaman iyi kötü menşeini kalitesini tahmin edebilir.
Her şeyi geçiyorum da amerikada ki satış fiyatı 40 $ olan bir ürünü Türkiye de istediğiniz kadar toplu çekin 50 TL'ye SATAMAZSINIZ.
Standart satış fiyatından maksimum %30 iskontolu size verir, üstüne bunun ithalatı vs. nakliyesi de girince sizin satış fiyatınız 84.75 TL'den 1 kuruş aşağı olamaz. Neden nasıldı diye de bu yazıyı sorgulamayın ithalat ve de yurtdışı firmaların, distiribütör firmaların kar payı politikalarını vs. iyi bilirim.
Cehalet ne güzel şey, Her şeyi biliyorsun ;)

ecorotti

• 2744
  • Deniz - Yaş 38
« Yanıtla #16 : 01 Nisan 2015, 17:05:49 »
Yav he he.  :D
Okinawian

CRKTürkiye

• *
  • 20
« Yanıtla #17 : 01 Nisan 2015, 17:08:46 »
Çünkü paylaşmadığı modeller bi hayli kıymetli ve bu tasarımlarını kimseye kaptırmak istemez öyle değil mi ? Biz Türkiyemiz kaliteyi uygun fiyatlara kullansın özel tasarım ürün kullansın amacı ile buradayız. Amerikan firmasının paylaştığı modellerden de gelecek amerikan firması da bizi web sitesinde türkiye distribütörüm olarak yazacak bakalım o zaman siz şirketimize sahte diye söylemlerde bulunanlar bu sefer ne diyecek merak ettiğimiz bu.

İlkay Kadir Karaca

• *
  • 814
  • Meslek: öğrenci
  • Yer: SAKARYA
« Yanıtla #18 : 01 Nisan 2015, 17:09:22 »

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
İnsanlar sana yalan söylüyorsa bıçağını keskin tut.

deserteagle

• Eylem Cengiz, 45
  • 9426
    • www.eylemcengiz.com
  • Meslek: elektronik ve hab. müh.
  • Yer: İstanbul, Kırklareli
« Yanıtla #19 : 01 Nisan 2015, 17:13:54 »

Yalnız, reklam ücrete tabidir.  :-\ Siz de büyük firmasınız, hani azıcık bir bıçakçılığa destek olursunuz elbet. Bir rockwell test cihazı olur, el tipi metal spektrometresi olur forum üyelerinin kullanımı için çok makbule geçer.
Barika-i hakikat müsademe-i efkardan doğar
Namık Kemal
Instagram'da ben