Bıçak Sanatı - Forum

El Yapımı Eğe Ve Törpü

merttt9

• 1419
  • Meslek: Tekstil
  • Yer: Bursa
Ynt: El Yapımı Eğe Ve Törpü
« Yanıtla #20 : 02 Temmuz 2013, 01:43:37 »
eğe ne kadar ilginç bir şey,çeliğe sürtüyon ve sağlam kalıyor  :)

B.B

• Başıma başlık.
  • 242
  • Meslek: Aslan Terbiyecisi
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #21 : 02 Temmuz 2013, 02:15:12 »
eğe ne kadar ilginç bir şey,çeliğe sürtüyon ve sağlam kalıyor  :)
Ateizler bunu da açıklayın haydi...
Forumun kendi söyleyen kendi gülen delisi

deserteagle

• Eylem Cengiz, 46
  • 9486
  • Meslek: elektronik ve hab. müh.
  • Yer: İstanbul, Kırklareli
« Yanıtla #22 : 02 Temmuz 2013, 09:20:28 »
 >:( daalın bakiym.
Barika-i hakikat müsademe-i efkardan doğar
Namık Kemal
Instagram'da ben

karemisola

• 615
  • Yusuf Günenç
  • Yer: Hatay
« Yanıtla #23 : 07 Temmuz 2013, 09:30:40 »
Video çok güzel de adam 2:27 de tahta tokmakla mı dövüyor çeliği O_O Neden acaba...

Birde en sonda o püskürttükleri şey nedir ne işe yarar ?

Sondaki kavisli eğelerde süpermiş bu arada :)
tahta tokmak değil o bildiğimiz çekiç sadece şekli farklı
En son püskürttüğü şey de basınçlı havayla atılan kum. yüzeyi temizlemek için olsa gerek :)

B.B

• Başıma başlık.
  • 242
  • Meslek: Aslan Terbiyecisi
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #24 : 07 Temmuz 2013, 09:51:08 »
Eyvallah. Basınçlı kum çeliğin rengini değiştiriyor ilginç...
Forumun kendi söyleyen kendi gülen delisi

sedatkolleksiyon

• 200
  • Meslek: bobinajcı-bıçakcı 1969
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #25 : 08 Temmuz 2013, 13:05:21 »
küçük kavisli eğeler kalıpçı eğesi.
bıçak,çelik,takım gibi vb.birçok konudaki katkı ve dayanışmadan dolayı bıçak sanatı.com'u tebrik ederim.

shooter10

• *
  • 2
  • Meslek: Eğitim sektörü
  • Yer: İstanbul pendik
« Yanıtla #26 : 08 Temmuz 2013, 19:34:57 »
Video çok güzel de adam 2:27 de tahta tokmakla mı dövüyor çeliği O_O Neden acaba...

Birde en sonda o püskürttükleri şey nedir ne işe yarar ?

Sondaki kavisli eğelerde süpermiş bu arada :)
tahta tokmak değil o bildiğimiz çekiç sadece şekli farklı
En son püskürttüğü şey de basınçlı havayla atılan kum. yüzeyi temizlemek için olsa gerek :)
evet kumla yüzey temizleme yapıyorlar genelde silahların yüzeylerinide o şekilde temizledikten sonra krom kaplama yapıyorlar gerçekten harika bir temizleme sistemi çeliğin renginden çok yüzeydek zerre kadar bir kalıntı bırakmıyor

MERTCAN YAMAN

• *
  • 10
  • Meslek: eğe törpü
  • Yer: istanbul kartal
« Yanıtla #27 : 27 Mayıs 2016, 20:10:32 »
İYİ GÜNLER..  ...İSTANBUL KARTAL DAN MESAJ ATMAKTAYIM.. EĞE TÖRPÜ 17 ÇEŞİT 75TL ESAŞ MARKA (EĞE SANAYİ)

BENİM ELİMDE ESAŞ MARKA (EĞE SANAYİ) NİN EĞE VE TÖRPÜLERİ MEVCUTTUR..UYGUN FİYATTAN VERMEKTEYİM.. 17 ÇEŞİT 75TL..  BU FİYATA ESAŞ IN EĞESİ OLMAZ DİCEKSİNİZ.. BİZİM İŞİMİZ HURDA METAL ÜZERİNE BİZ BU EĞE SANAYİNİN YILLARCA 22 SENEDİR HURDALARINI ALIRIZ VE BU FİRMA (ESAŞ) ÜRETİM TESİSİNİ KAPATTI VE BU EĞELER SIFIR KUTULARINDA ALINDI.. BU YÜZDEN BÖYLE DÜŞÜK Bİ FİYAT.PTT KARGO İLEDE KAPIDA ÖDEMELİ GÖNDERİM YAPMAKTAYIM..

AYNI ZAMANDA DİŞ İZİ SİLİK PASLI ÜRÜNLERDE MEVCUTTUR..BUNLARIDA BIÇAK YAPIMINDA KULLANABİLİRSİNİZ.. EĞER İLGİLENİRSENİZ 0535 023 62 87 NUMARADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.. MERTCAN YAMAN ..İYİ ÇALIŞMALAR..
mertcan yaman
EĞE TÖRPÜ SETİ ESAŞ MARKA 17 ÇEŞİT 75TL..AYNI ZAMANDA BIÇAK YAPIMI İÇİNDE EĞE BULUNMAKTADIR..

Emrah

• 1435
  • Meslek: Elektrik Pano
  • Yer: Antalya-1980
« Yanıtla #28 : 27 Mayıs 2016, 22:58:06 »
İYİ GÜNLER..  ...İSTANBUL KARTAL DAN MESAJ ATMAKTAYIM.. EĞE TÖRPÜ 17 ÇEŞİT 75TL ESAŞ MARKA (EĞE SANAYİ)

BENİM ELİMDE ESAŞ MARKA (EĞE SANAYİ) NİN EĞE VE TÖRPÜLERİ MEVCUTTUR..UYGUN FİYATTAN VERMEKTEYİM.. 17 ÇEŞİT 75TL..  BU FİYATA ESAŞ IN EĞESİ OLMAZ DİCEKSİNİZ.. BİZİM İŞİMİZ HURDA METAL ÜZERİNE BİZ BU EĞE SANAYİNİN YILLARCA 22 SENEDİR HURDALARINI ALIRIZ VE BU FİRMA (ESAŞ) ÜRETİM TESİSİNİ KAPATTI VE BU EĞELER SIFIR KUTULARINDA ALINDI.. BU YÜZDEN BÖYLE DÜŞÜK Bİ FİYAT.PTT KARGO İLEDE KAPIDA ÖDEMELİ GÖNDERİM YAPMAKTAYIM..

AYNI ZAMANDA DİŞ İZİ SİLİK PASLI ÜRÜNLERDE MEVCUTTUR..BUNLARIDA BIÇAK YAPIMINDA KULLANABİLİRSİNİZ.. EĞER İLGİLENİRSENİZ 0535 023 62 87 NUMARADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.. MERTCAN YAMAN ..İYİ ÇALIŞMALAR..
Bu ürünlerin fotosunu paylaşabilir misiniz?
Her zaman doğru söyle ki, ne dediğini hatırlamak zorunda kalmayasın...

Soytürk Dönmez

• 4198
  • Meslek: Dövme Bıçak
  • Yer: İstanbul-Büyükçekmece
« Yanıtla #29 : 27 Mayıs 2016, 23:58:06 »

Hoş geldin Mertcan. Birkaç ay önce seninle telefondan görüşmüştük bilmem hatırlar mısın. O zaman elimde yok demiştin şimdi bilmiyorum var mıdır bana en az 7 mm kalınlığında, 30 cm den kısa olmayacak, en olarak da en az 3 cm lik eğeler lazım...