Bıçak Sanatı - Forum

Üye isimleri

deserteagle

• Eylem Cengiz, 46
  • 9486
  • Meslek: elektronik ve hab. müh.
  • Yer: İstanbul, Kırklareli
Ynt: Üye isimleri
« Yanıtla #20 : 25 Haziran 2015, 16:19:01 »
Hatırlatma:
Sevgili forum üyelerimiz, lüften takma isim kullanıyorsanız, en azından gerçek isminizi forum profilinizin "Kişisel İleti" kısmına yazınız. Forum içinde yazışmalarımızda kişilerin gerçek isimlerini hatırlamak çok zor oluyor ve hitap sorunları yaşıyoruz...
Teşekkürler...

Barika-i hakikat müsademe-i efkardan doğar
Namık Kemal
Instagram'da ben

alitutuncu

• 102
  • 533 312 02 06
  • Meslek: Memur
  • Yer: Menemen, İZMİR
« Yanıtla #21 : 03 Ağustos 2015, 17:32:47 »
Bence çok önemli bir konu bu, hem isim hem de yaş. İsmiyle hitap etmek vede büyüğümüzse abi diyerek küçüğümüzse de kardeşim diyerek hitap etmek isterim ben de. Üye olduğum her foruma gerçek adımla üye olurum ben, yaşımız da mutlaka yazmaya gayret gösteririm.
Ben bunu yaparım dedim mi o iş benden kurtulamaz....

gökhan bakla

• 2620
    • blog
  • Yer: İstanbul / Tekirdağ - 1978
« Yanıtla #22 : 10 Ağustos 2015, 13:33:50 »
Hatırlatma:

Hatırlatma:
Sevgili forum üyelerimiz, lüften takma isim kullanıyorsanız, en azından gerçek isminizi forum profilinizin "Kişisel İleti" kısmına yazınız. Forum içinde yazışmalarımızda kişilerin gerçek isimlerini hatırlamak çok zor oluyor ve hitap sorunları yaşıyoruz...
Teşekkürler...

gökhan bakla

• 2620
    • blog
« Yanıtla #23 : 14 Aralık 2016, 13:51:34 »
Hatırlatma:

Hatırlatma:
Teşekkürler...

Arkadaşlar lütfen bu hususa biraz özen gösterelim, yaş ve isim bilgisi olmadan birine hitap etmek gerçekten sıkıntılı. Bu sorunu hepimiz yaşıyoruz bazen.
Güncellemeyenler, biraz zamanınızı ayırıp şu iki bilgiyi forum profilinize eklerseniz forum ahalisi olarak seviniriz ;)

Aydın Karakişi

• 1602
  • Meslek: Elektronik 1973
  • Yer: Ümraniye / 05352793989
« Yanıtla #24 : 14 Aralık 2016, 13:53:12 »
Hatırlatma:

Hatırlatma:
Teşekkürler...

Arkadaşlar lütfen bu hususa biraz özen gösterelim, yaş ve isim bilgisi olmadan birine hitap etmek gerçekten sıkıntılı. Bu sorunu hepimiz yaşıyoruz bazen.
Güncellemeyenler, biraz zamanınızı ayırıp şu iki bilgiyi forum profilinize eklerseniz forum ahalisi olarak seviniriz ;)

+ 1000
Geldi ölümlü yalan , gitti ölümsüz gerçek
NFK

orkunaydin350

• *
  • 1873
  • Orkun AYDIN
  • Meslek: Bilişim
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #25 : 31 Ocak 2019, 10:20:17 »
Bu başlığı yeni farkedip hemen güncelleme yaptım.  :)

Ertan1979

• 762
  • ERTAN 1979
    • INSTAGRAM
  • Meslek: sağlık
  • Yer: bursa
« Yanıtla #26 : 01 Şubat 2019, 05:15:04 »
Bende yeni gördüm ortama ve kurallar rivayet etmek görevimiz,  düzeltiyorum hemen 😃

gökhan bakla

• 2620
    • blog
« Yanıtla #27 : 03 Şubat 2019, 09:44:02 »
Forum içerisinde kimliklerini açıklamadan bir şeyler yazmak ve paylaşmak isteyenleri de anlıyoruz ama karşılıklı hitaplarda yaşanan sıkıntının çözümü adına en azından

Profil ayarlarında ki
Forum profili alt başlığındaki
Kişisel ileti kısmına bir isim ve yaş yada doğum tarihi gibi iki küçük not yazmaları tüm bu sorunların yaşanmasının önüne geçecektir. ;)
« Son Düzenleme: 03 Şubat 2019, 09:46:11 Gönderen: gökhan bakla »