Bıçak Sanatı - Forum

Yeni Arkadaş

Yeni Arkadaş
« : 12 Mayıs 2013, 18:13:40 »
Bu arkadaş ben ne zaman balkonda çalışsam gelip taciz ediyor bende ekmek bulgur vs atıyorum. Son zamanlarda iyice yaklaşmaya başladı neredeyse yarım metreye kadar sokuluyor, muhabbetimiz iyi. Bugün de poz verdi  :)

« Son Düzenleme: 12 Mayıs 2013, 18:23:17 Gönderen: sefaçabuk »

Yilmaz Dogan

• 1047
  • Meslek: kaynakci
  • Yer: almanya
Ynt: Yeni Arkadaş
« Yanıtla #1 : 12 Mayıs 2013, 18:41:26 »
helal olsun sefa hocam kuslara kurtlara yemek ekmek vermek cok sevaptir ALLAH razi olsun ALLAH"DA sana bol versin ne kadar güzel bir is yapiyorsun
bu kücük arkadasda bir can tasiyor onunda bir dünyasi var ama en büyük derdi yemegini arayip bulmak
hocam sana saygilar sunuyorum

murat güleç

• 1029
  • Yer: Ordu
« Yanıtla #2 : 12 Mayıs 2013, 18:55:32 »
Ustam çok temiz bir kare yakalamışsınız ellerinize sağlık. Bu arada serçeler ayçekirdeğine bayılıyorlar. Sahilde ne zaman oturup çekirdek yesem tüm akrabalarıyla yanımda. :)

Salim Türk

• *
  • 6972
  • 1976
  • Meslek: Web tasarım ve programlama (Makine Öğretmeni)
  • Yer: İzmir-Buca
« Yanıtla #3 : 12 Mayıs 2013, 19:33:00 »
Sefa ustam sizlerin yüzünden bıçakçılığa başladığım gibi fotoğrafçılığa da başlayacağım :) Ne güzel çıkmış öyle.

« Yanıtla #4 : 12 Mayıs 2013, 19:42:32 »
Sağolun, aslında marifet serçe de, ben iş yaparken çoğunlukla fotoğraf makinası da oralarda oluyor. Yoksa ben fotoğrafçı değilim, sadece deklanşöre basmak yetti  :)

murat güleç

• 1029
  • Yer: Ordu
« Yanıtla #5 : 12 Mayıs 2013, 21:13:00 »
Olur mu ustam, marifet sadece serçede değil. Bariz yeteneğiniz var fotoğrafçılık konusunda.  :2up

deserteagle

• Eylem Cengiz, 45
  • 9424
    • www.eylemcengiz.com
  • Meslek: elektronik ve hab. müh.
  • Yer: İstanbul, Kırklareli
« Yanıtla #6 : 12 Mayıs 2013, 21:52:47 »
Vaay forumumuzun bir bayan takipçisi daha.  :2up (Tabi cinsiyet konusunda yanılıyor da olabilirim.  O:-)  )
Barika-i hakikat müsademe-i efkardan doğar
Namık Kemal
Instagram'da ben

« Yanıtla #7 : 12 Mayıs 2013, 21:54:38 »
Vaay forumumuzun bir bayan takipçisi daha.  :2up (Tabi cinsiyet konusunda yanılıyor da olabilirim.  O:-)  )
Yanılmıyorsun, yemleri alıp alıp ağzından yavrulara aktarıyor, yavrular palazlanmış hafiften daldan dala uçuyorlar  :)

deserteagle

• Eylem Cengiz, 45
  • 9424
    • www.eylemcengiz.com
  • Meslek: elektronik ve hab. müh.
  • Yer: İstanbul, Kırklareli
« Yanıtla #8 : 12 Mayıs 2013, 23:16:47 »
O yüzden bu kadar cüretkar olsa gerek. E, cüretkar olmayacak da ne yapacak mecbuur. Ay garibim.

Bu gün ben de apartmanın arkasındaki alanın girişini tel çitle kapadım. Ben matkaptı kaynaktı uğraşırken boncuk adını verdiğim bir köpecik de geldi çalışmaya o da manen yardım etti. Uysalca izledi ama onun çöp torbalarını getireceği bir alanı ona kapatmaya uğraştığımı anlayamadı garibim.  :(
Barika-i hakikat müsademe-i efkardan doğar
Namık Kemal
Instagram'da ben