Bıçak Sanatı - Forum

Kendi yaptığımız bıçaklardan hangilerini aktif kullanıyoruz?

dela

• *
  • 1433
  • Mehmet UYSAL
  • Yer: Mahmudiye / Eskişehir
Ustalar kendi yaptıkları bıçakların hangilerini kullanıyor?
Benimkiler bunlar.

HüseyiN.TufekCi

• 267
  • hüseyin
  • Meslek: Elektrik
  • Yer: Bursa
Eğe çeliğinden ve ck75, ten yapılma pukko.1060 tan yaptığım  baltamsi şey 😄 şeref acar kardeşimin yaptığı etkinlikten çıkan kirdashi
Beni ancak bir ÂMÂ gördü, göremeden anladı neler hissettiğimi.Dert size zeval olmaz. Bana ancak dilsiz anlattı dili olanın dile getiremediklerini.Teşbihte kusur olmaz.

Şaban Kurt

• 964
  • Meslek: Kamu
  • Yer: Bilecik
Kendi yaptığım bir bıçak hala kendime nasip olmadı desem abes olur mu acaba  O:-) :)
Gendarmerie Special Operation...

HüseyiN.TufekCi

• 267
  • hüseyin
  • Meslek: Elektrik
Kendi yaptığım bir bıçak hala kendime nasip olmadı desem abes olur mu acaba  O:-) :)
doğrudur ben bunları Zor kurtardım,😄
Beni ancak bir ÂMÂ gördü, göremeden anladı neler hissettiğimi.Dert size zeval olmaz. Bana ancak dilsiz anlattı dili olanın dile getiremediklerini.Teşbihte kusur olmaz.

dela

• *
  • 1433
  • Mehmet UYSAL
  • Yer: Mahmudiye / Eskişehir

Mora falan kullanıyorum deme de... :D :D

Şaban Kurt

• 964
  • Meslek: Kamu
  • Yer: Bilecik

Mora falan kullanıyorum deme de... :D :D
Yok ustam hiç elime bile almadım kendi yaptıklarımı test ettim sadece bir ay elimde durdular sonrası hüsran  onları kullandım sayıyorum işte  :)
Gendarmerie Special Operation...

orkunaydin350

• *
  • 1476
  • Orkun AYDIN
  • Meslek: Bilişim
Ben sadece mutfaktakileri kullanıyorum. Şu anda kamptayım, ormanda bile bushcraft bıçak kullanamadım. Sadece yiyecek hazırlamak için mutfak bıçağı kullanıyorum. Küçüklüğümden hatırlarım, 90'larda erkeklerin belinde çakı yada bıçak kılıfı olurdu. Şu an şehir merkezinde öyle dolaşamadığım için hep o döneme özenirim.

Yasin cengiz

• *
  • 13
  • Meslek: Öğrenci
  • Yer: Afyon
Ynt: Kendi yaptığımız bıçaklardan hangilerini aktif kullanıyoruz?
« Yanıtla #7 : 14 Haziran 2021, 14:49:09 »
Sürekli aktif bıçak kullanmama rağmen hala kendi yaptığım bir bıçağı kullanamadım  :'. Aslında boşta bıçağım var ama kullandığım zamanlar orası böyle burası şöyle derken hep bir müdahale etme isteği uyanıyor bende kabzayı filan parçalamayayım diye kullanmıyorum  :)

Erhan Gülmez

• *
  • 3
  • Yer: ankara
Ynt: Kendi yaptığımız bıçaklardan hangilerini aktif kullanıyoruz?
« Yanıtla #8 : 17 Haziran 2021, 13:53:08 »
kendi yaptığım bıçaklardan hiç birini kullanamadım henüz 3 adet ayırdım kenarda bekliyor