Bıçak Sanatı - Forum

Dikkat edilmesi gerekenler

murat_can66

• **
  • 468
  • Meslek: özel güvenlik
  • Yer: ankara
Dikkat edilmesi gerekenler
« : 01 Nisan 2024, 03:47:24 »
Yıllar sonra bir konu açmak istedim nedeni kandirilmak mezatlarda ve normal satislerda bıçak  veya çakı alirken bu çakı epoksi dökūm 4116 fiyat 150 tl siz buna inandinizmi ben bir tane aldim urun geldi ne epoksi dokum nede 4116 sordum bu 4116 evet espanyol 4116 sap epoksi yemin edermisin hayir bilmiyorum al satciyim  gelen cakida Denemeler yaptim  polisaja tuttum siyahlaşmaya basladi parlamadi bildigin  eridi  kisacasi ne alirsan al bilindik taninmis ustalarin ūrunlerini  almak resim atacaktim beceremedim yorum yazacaklar resim atabilir
« Son Düzenleme: 01 Nisan 2024, 03:54:24 Gönderen: murat_can66 »

orkunaydin350

• *
  • 1876
  • Orkun AYDIN
  • Meslek: Bilişim
  • Yer: Bursa
Ynt: Dikkat edilmesi gerekenler
« Yanıtla #1 : 01 Nisan 2024, 13:44:22 »
Geçmiş olsun. Uyarınız haklı, dikkat etmek gerekiyor fakat bu durum her üründe ve mecrada yapılıyor malesef, Bal satanlarda da, çakı satanlarda da benzer durum mevcut. En nihayetinde onun 150TL'lik bir ürün olduğunu bilerek almak lazım.

dela

• *
  • 2120
  • Mehmet UYSAL
  • Yer: Mahmudiye / Eskişehir
« Yanıtla #2 : 02 Nisan 2024, 18:53:11 »
Tüketicinin bilinçlenmesi önemli.

Şeref Acar

• *
  • 1567
  • Yer: sarıyer
« Yanıtla #3 : 07 Nisan 2024, 03:06:17 »
Tüketicinin bilinçlenmesi önemli.

Türkçenin bilinmesi diye okudum  :D :D :D

Murat bey geçmiş olsun, ama bahsettiğiz fiyata artık anca çakmak alınıyor. Birisi çok ucuza bir şey satıyorsa illa ki hile vardır.

Orkun abinin mesajında bal mevzusu geçmişken bir uyarı da balda yapmak istiyorum. Eğer üreticiyi birebir tanımıyorsanız o balı evinize sokmayın. Şekerli mi? Sorusundan önce İlaçlı mı? Sorusunu sorun.