Gönderen Konu: Çok Amaçlı El Motoru  (Okunma sayısı 390 defa)

Volkan

• Üye
  • *
  • Yer: Malatya
Çok Amaçlı El Motoru
« : 27 Aralık 2013, 20:57:57 »
Herkese iyi akşamlar.

Az önce internette gezinirken gördüm Gittigidiyorda indirime girmiş bir ürün var. http://urun.gittigidiyor.com/yapi-market-tamirat/lotus-210-parcali-cok-amacli-el-motoru-100475128 Sizlerle paylaşmak istedim. Kalite ve fiyat gibi faktörler için yorumları görmek gerek diye düşünüyorum.

Saygılarımla...

sefaçabuk

• Genel Yönetim
  • Kahraman Üye
Ynt: Çok Amaçlı El Motoru
« Yanıtla #1 : 27 Aralık 2013, 21:27:19 »
Bir benzerini ( no name) 4-5 yıl tepe tepe kullandım, hiç bir sorun yaşatmadı, Dremel kullanan arkadaşların devir ayarı bozulduğu halde benim kullandığım aletin hala devir ayarı sapasağlamdır. Daha yeni kömürü bitti. Buna benzer bir başkasını alıp yedeklemiştim.

dunken (Gökhan GÜNEŞ)

• Özel Üyeler
  • Kahraman Üye
  • Meslek: Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
  • Yer: Balıkesir / Burhaniye
« Yanıtla #2 : 27 Aralık 2013, 22:36:19 »
benim de bir dremel 4000'im var şeytan kulağına kurşun tık demeden çalışıyor. alırken 400 tl gibi bir ücret bayıldım tüm aksesuar ve aparatları ile 1300 tl ye patladı bana, yok yok o sikletde olan bide proxxon vardı oda çok pahalı bir alet. işin can alıcı kısmı cihazlar değil aksesuarların ve aparatların parası. şimdi black&decker da dahil ucuz olan aletlerden almadığıma pişmanım çünkü sakınarak kullanıyorum herdefasında, bu ucuz olanlardan almış olsa idim hiç düşünmeden heryere kullanırdım. hem içinde tüm aksesuar ve parçalarıda çıkıyor. bence hiç düşünme böyle ucuzundan bir tane al, bunlardan bim geçen gelmişti 49 tl ye satıldı. baumax ve koçtaşta da oluyor oralarada bir bak istersen. black&decker a da bak istersen oda hem kaliteli hemde fiyatı uygun bir alet 69 tl civarı yanlız aksearları yanında yok, çok mu uzattım, pardon. :))
Asıl Erdem kişilerin hatalarını yüzüne vurmak değil, kişinin hatasını anlayacak vakit vermektir.

Burhaniye Ticaret Meslek Lisesi      Gökhan GÜNEŞ

ecorotti

• Özel Üyeler
  • Kahraman Üye
  • Deniz Demirci
« Yanıtla #3 : 27 Aralık 2013, 22:52:24 »
Leroy Merlin'den 15 lira gibi bir rakama bunun çok daha basitini ve daha az parçalısını aldım. Gayet memnunum. Sonra ihtiyaç hasıl oldukça aparatları alıyorsunuz.
Mutlu olmak istiyorsan, güzel bir amacın olsun.

emin albayrak

• Genel Yönetim
  • Kahraman Üye
  • Meslek: grafik tasarımcı - 1979
  • Yer: istanbul / üsküdar
« Yanıtla #4 : 28 Aralık 2013, 13:18:55 »
aynısından almıştım ben bir kaç sene evvel. Sefa ustamın dediği gibi motorda sorun olmadı hiç ama spiral mili yani ince çalışmalar için kullanılan eklentisi bozuldu. bir de yanındaki uçlar çok kalitesiz. ana gövdeyi kaliteli uçlarla uzun süre kullanabilirsin diye düşünüyorum.
testinin içinde ne varsa, dışına da o sızar...

Emrah

• Özel Üyeler
  • Tam Üye
  • Meslek: Elektrik Pano
  • Yer: Antalya-1980
« Yanıtla #5 : 28 Aralık 2013, 13:59:01 »
aksesuar seti çok güzelmiş. benim dremelde bu kadar çeşit yok. 2 sene önce sanırım 200 tl gibi almıştım. dremel 300 modeli. o zaman su kabagından abajur ve avize yapımında kullanmak üzere sadece delici yönünü düşünerek aldım. baya bir üretim de yaptı bir sıkıntı yok. ama daha sonra bauhaustaki normal el matkabıda takılabilen esnek milleri görünce pişman oldum. fiyatı 50 tl gibi. aynı dremelin esnek mili gibi. bence bu aletlerden daha iyi. yakma korkusu olmadan istedigin gibi zorlaya bilirsin. tek eksigi deviri daha düşük olur
Her zaman doğru söyle ki, ne dediğini hatırlamak zorunda kalmayasın...